سفارش تبلیغ
صبا

مقایسه پرینترهای زبرا P330i و P110i

 

 

 مقایسه پرینترهای زبرا P330i و P110i 

 پرینتر کارتهای زبرا Zebra  توسط کمپانی زبرا که یکی از معروف ترین تولید کنندگان تجهیزات فروشگاهی است تولید و عرضه شده اند. امروزه نیاز به وجود این دستگاه ها در بیشتر شرکت ها و سازمان ها احساس می شود. زیرا توسط این چاپگرها می توان انواع کارت های شناسایی، عضویت و پرسنلی را که برای پرسنل شرکتها لازم است چاپ نمود. در این مطلب قصد داریم دو نوع از کارت پرینترهای زبرا را مورد بررسی قرار دهیم.

 کارت پرینتر زبرا مدل P330i 

از این پرینتر جهت چاپ بر روی کارت های پی وی سی و هوشمند استفاده می شود. تکنولوژی چاپ در این دستگاه پرینتر از طریق انتقال حرارت می باشد و در ابعاد  256 × 239 × 462 میلیمتر و با 7 کیلوگرم وزن تولید و عرضه شده است. پرینتر کارت زبرا P330i در فروشگاه ها شرکت ها نمایشگاه های تخصصی ادارات مدارس مراکز بهداشتی و… مورد استفاده قرار می گیرد. ظرفیت حافظه ی این چاپگر 4 مگابایت بوده و دارای قابلیت لمینیت یک لایه و چاپ هولوگرام به صورت یک رو می باشد. ظرفیت مخزن ورودی و خروجی محصول فوق 100 عدد کارت می باشد کارتهای پی وی سی را با کیفیت 300 DPI چاپ می کند.

 دستگاه پرینتر کارت زبرا مدل P110i 

پرینتر کارت P110i یک از انواع پرینترهاست که برای چاپ کارتهای پی وی سی مناسب است. این دستگاه چاپ طراحی کاملا مدرن و زیبایی دارد و با برخورداری از ریبون های با کیفیت و تکنولوژی چاپ بالا ، کیفیت منحصربه فردی را به کاربر ارائه می نماید. این دستگاه قابلیت چاپ رنگی بر روی انواع کارت را دارد. استفاده از این محصول بسیار آسان بوده و می توان آنرا با قیمت مناسبی خریداری نمود. دستگاه پرینتر زبرا  P110i از تکنیک چاپ مستقیم برخوردار استو قادر است در یک ساعت 120 عدد کارت پی وی سی نظیر کارت شناسایی، کارت دانشجویی، کارت گارانتی ، کارت تخفیف و … را با کیفیت 300 dpi چاپ کند.